Wat zit er dit jaar in het FêtePretPakket?

Voor de eerste 200 organisatoren die voor 1 augustus hun natuurfeestje op de website hebben gepubliceerd, hebben we een leuk FêtePretPakket samengesteld. Hiermee kun jij als organisator jouw feestje extra feestelijk aankleden en zorg je voor meer zichtbaarheid.
Dit zit er dit jaar in het FêtePretPakket:
- De Fête de la Naturevlag (heb je hem al thuis, dan zorgen we ervoor dat je hebt niet nogmaals ontvangt).
- Diverse zoekkaarten van IVN, om ter plekke te gebruiken, als leuke give away voor je Fête team, of gewoon aankleding van de welkom kraam
- Tekenkaart – handig voor Eerste Hulp bij Tekenbeten
- Naamstikkers – handig zodat de bezoekers van je feestje elkaars namen weten
- Magazine mens en natuur met extra bijdrage Fête de la Nature
- Kortingskaarten voor de IVN webwinkel – leuk om weg te geven aan je deelnemers
De pakketten worden in de week van 15 augustus naar het opgegeven adres verstuurd. Zorg er dus voor dat je het juiste adres invult op de registratiepagina van de website. Wil je geen pakket ontvangen, maar wel een feestje organiseren. Haal je adresgegevens dan uit het registratieformulier op de website. Dan weten we dat je geen pakket wilt ontvangen. Het pakket past door de brievenbus, dus je hoeft niet thuis te zijn om het pakket te ontvangen.